براق (های‌پولیش)

 براق High Polish 

براق (های‌پولیش) 327 محصول وجود دارد

 • ● فندکی با طرح چاپی بنده و باک موتور به همراه لوگو هارلی دیویدسون. مناسب برای دوستداران موتور. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  756,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندکی که به مناسبت هشتادمین سالگرد تاسیس زیپو طراحی و ساخته شده است. بدنه این فندک براق و تیره رنگ است. ● طراحی Armor ● 17000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  2,600,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندکی به رنگ نوک مدادی با طراحی عمیق به صورت گردباد. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  1,476,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندکی نقره‌ای با زمینه‌ای به رنگ زرد و قرمز که بر رویش بالهای سفیدی در کنار یک کیلومترشمار، باز شده است. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  840,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک نقره‌ای براق با طرح عقاب  ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  1,000,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ●  فندک زیپو با طرح صلیب  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  2,250,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ●  سبک بدنه‌ی این فندک زیپو آرمورکیس می باشد که با تکنیک حکاکی عمیق، طرح صلیب بر روی بدنه‌ی آن حک شده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است. ● این مدل با گارانتی مادام...

  2,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ● طراحی Classic ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  1,116,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • ● طراحی Classic ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  630,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طراحی Armor ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,384,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طراحی Armor ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,192,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک ساده نقره‌ای براق  ● طراحی Armor ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  1,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک ساده طلایی براق  ● طراحی Armor ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود. بسیار حساس به خط و خش میباشد و خش های سطحی هم بصورت آک دارند.

  1,180,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک رُزگلد با طرح لوزی ● آرمورکیس ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  3,480,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو پوست ماری طلایی با طرح برجسته زیپ ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  3,850,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو پوست ماری نقره ای با طرح برجسته زیپ ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  3,850,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مشکی طلایی با طرح برجسته زیپ  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  5,250,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مشکی نقره ای با طرح برجسته زیپ ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,750,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 6819 آرمورکیس می باشد که در لبه‌ی فندک سنگ مشکی با طرح برجسته‌ی دو بال احاطه شده و حکاکی های ظریف و عمیق بر روی بدنه‌ی براق فندک بر زیبایی آن افزوده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های...

  5,950,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 6802 آرمورکیس می باشد که در لبه‌ی فندک سنگ فیروزه با طرح برجسته‌ی دو بال احاطه شده و حکاکی های ظریف و عمیق بر روی بدنه‌ی براق فندک بر زیبایی آن افزوده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی...

  5,850,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی فندک زیپو مدل 3293 پلاک طراحی شده که گل های ظریف و زیبای ژاپنی بر روی آن حکاکی شده‌اند. ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,250,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی فندک زیپو مدل 3286 طرح برجسته زیپ کار شده‌است که می‌توانید برشی زیبا از آسمان را در آن ببینید.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,875,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی فندک زیپو مدل 3280 طرح برجسته زیپ کار شده‌است که طرح چاپی مغزی زیپو از بین آن نمایان است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,875,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 52380 آرمورکیس می باشد که طرح  گل زنبق به صورت کاملا هنرمندانه بر روی تمام ابعاد فندک حکاکی شده است. جزئیات حکاکی بروی بدنه‌ی طلایی براق این فندک بسیار ظریف و چشم نواز است.  ● گل زنبق از گذشته تا کنون به عنوان نمادی از سلطنت و پادشاهی بوده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل...

  6,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 52373 آرمورکیس می باشد که طرح  گل زنبق به صورت کاملا هنرمندانه بر روی تمام ابعاد فندک حکاکی شده است. جزئیات حکاکی بروی بدنه‌ی نقره ای براق این فندک بسیار ظریف و چشم نواز است.  ● گل زنبق از گذشته تا کنون به عنوان نمادی از سلطنت و پادشاهی بوده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل...

  6,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 52243 آرمورکیس می باشد که طرح نوعی گل، به صورت کاملا هنرمندانه بر روی تمام ابعاد فندک حکاکی شده است. جزئیات حکاکی بروی بدنه‌ی طلایی براق این فندک بسیار ظریف و چشم نواز است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های...

  6,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی نقره ای براق فندک زیپو مدل "51895" خطوط مورب به گونه‌ای بر روی بدنه‌ی آرمورکیس آن حکاکی شده‌ که طرح سه بعدی جالبی را ایجاد کرده اند و در مرکز آن نیز سنگ فیروزه کار شده‌است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های...

  4,900,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مدل 60005024 از سری زیپوهای سفارش اروپا ● بدنه آرمورکیس براق  ● حکاکی عمیق 360 درجه ● تمامی ابعاد بدنه‌ی این فندک با چند ضلعی های منظمی خاتم کاری شده و در مرکز آن ستاره آبی از جنس رزین بر زیبایی این مدل افزوده است.   ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  4,720,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مدل 60004895 از سری مدل‌های سفارش اروپا  ● آرمورکیس ● طلایی براق  ● حکاکی عمیق  ●  بر روی این فندک نماد چینی عشق حک شده است. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,450,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مدل 60004842 از سری مدل‌های سفارش اروپا ● فورد ماستنگ اتومبیل ساخته شده توسط کارخانه‌ی فورد است که لوگوی این اتومبیل به شکل اسبی دونده طراحی شده است.  ● بر روی بدنه‌ی نقره‌ای براق این فندک لوگوی فورد ماستنگ خودنمایی می‌کند که این مدل را به شاهکاری برای علاقه‌مندان به دنیای اتومبیل های کمپانی فورد بدل کرده...

  1,700,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ● طراحی Armor  ● طرح 360 درجه  ● ساخت کشور آمریکا ● گارانتی مادام العمر

  7,000,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • ● فندکی با طراحی مشبک به مناسبت 85 سالگی زیپو. ● طراحی Armor ● 17000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,960,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Frank Sinatra ● طراحی Classic ● 6000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Heral Tuto ● طراحی Classic ● 777 عدد در جهان ● سفارش منطقه اروپا ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Ghostrider 3D ● طراحی Classic ● 2500 عدد در جهان ● سفارش منطقه اروپا ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  9,000,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Lizard 3D ● طراحی Classic ● 1000 عدد در جهان ● سفارش منطقه اروپا ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Chinese Dragon 3D ● طراحی Classic ● 2500 عدد در جهان ● سفارش منطقه اروپا ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ● طراحی Armor  ● طرح 360 درجه  ● آبکاری طلا 22 عیار ● 12000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  4,944,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Heral Ricardo ● 777 عدد در جهان ● سفارش منطقه اروپا ● ساخت کشور آمریکا ● گارانتی مادام العمر

  4,500,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • ● Zippo 600 Million ● به مناسبت 600 میلیونمین  فندک تولید زیپو شده ● طراحی Classic ● 20000 عدد در جهان ● ساخت کشور آمریکا ● گارانتی مادام العمر

  2,580,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  رنگ بدنه
  مناسب حک اختصاصی
  نوع احتراق
  نوع شعله
  مناسب برای پیپ