کروم (نقره‌ای)

 کروم (نقره‌ای) 

کروم (نقره‌ای) 485 محصول وجود دارد

 • ● فندکی با طرح چاپی بنده و باک موتور به همراه لوگو هارلی دیویدسون. مناسب برای دوستداران موتور. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  756,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندکی که در سال ۲۰۱۲  به مناسبت تولید ۵۰۰ میلیون فندک توسط این کمپانی در طول ۸۰ سال طراحی و ساخته شد. بر روی فندک عبارت ۵۰۰ میلیون به همراه تاربخ تولید حکاکی عمیق شده است. ● 10000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  2,754,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندکی نقره‌ای با طرحی برجسته مناسب برای دوستداران پوکر. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  1,350,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طرح چاپی رنگی جمجمه‌ای شعله‌ور در حال پرواز. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  792,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندکی مناسب رانندگان کامیون با نوشته‌ی"Free By Birth, trucker by choice" " آزاد شده با تولد، به انتخاب راننده کامیون شدن" ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  792,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندکی نقره‌ای با زمینه‌ای به رنگ زرد و قرمز که بر رویش بالهای سفیدی در کنار یک کیلومترشمار، باز شده است. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  840,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ● فندکی با طراحی مشبک مناسب برای کلکسیون‌دارها. ● طراحی Armor. ● 10000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,480,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • ● طراحی Armor ● ساخت کشور آمریکا ● گارانتی مادام العمر

  1,350,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بدنه نقره‌ای اطلسی با طرح چاپی مجسمه آزادی ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  600,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک نقره‌ای براق با طرح عقاب  ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  1,000,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ●  فندک زیپو با طرح صلیب  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  2,250,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ●  سبک بدنه‌ی این فندک زیپو آرمورکیس می باشد که با تکنیک حکاکی عمیق، طرح صلیب بر روی بدنه‌ی آن حک شده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است. ● این مدل با گارانتی مادام...

  2,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طراحی Classic ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  846,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طراحی Classic ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  450,000 تومان 630,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طراحی Classic ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  630,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طراحی Armor ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,384,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● طراحی Armor ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,192,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو نقره ای با طرح شعله زیپو که در دو طرف فندک طرح چوب کار شده است.  ● ساخت کشور آمریکا ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  2,250,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک ساده نقره‌ای براق  ● طراحی Armor ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  1,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو پوست ماری نقره ای با طرح برجسته زیپ ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  3,850,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مشکی طراحی 360 درجه ببر  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  5,750,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مشکی نقره ای با طرح برجسته زیپ ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,750,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ●  سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 6826 آرمورکیس می باشد که در دو طرف فندک نگین فیروزه در قابی برجسته احاطه شده  است و همچنین حکاکی های ظریف روی بدنه‌ی آن بسیار چشم نواز است. ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن...

  7,150,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 6819 آرمورکیس می باشد که در لبه‌ی فندک سنگ مشکی با طرح برجسته‌ی دو بال احاطه شده و حکاکی های ظریف و عمیق بر روی بدنه‌ی براق فندک بر زیبایی آن افزوده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های...

  5,950,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 6802 آرمورکیس می باشد که در لبه‌ی فندک سنگ فیروزه با طرح برجسته‌ی دو بال احاطه شده و حکاکی های ظریف و عمیق بر روی بدنه‌ی براق فندک بر زیبایی آن افزوده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی...

  5,850,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی فندک زیپو مدل 6370 پلاک با طرح برجسته گل قالی کار شده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی ان ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود و دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  5,650,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی فندک زیپو مدل 3293 پلاک طراحی شده که گل های ظریف و زیبای ژاپنی بر روی آن حکاکی شده‌اند. ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,250,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی فندک زیپو مدل 3286 طرح برجسته زیپ کار شده‌است که می‌توانید برشی زیبا از آسمان را در آن ببینید.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,875,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی فندک زیپو مدل 3280 طرح برجسته زیپ کار شده‌است که طرح چاپی مغزی زیپو از بین آن نمایان است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های ژاپنی انجام می شود که دست ساز بودن آن ها قیمت و ارزششان را چند برابر کرده است.

  4,875,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● سبک بدنه‌ی فندک زیپو مدل 52373 آرمورکیس می باشد که طرح  گل زنبق به صورت کاملا هنرمندانه بر روی تمام ابعاد فندک حکاکی شده است. جزئیات حکاکی بروی بدنه‌ی نقره ای براق این فندک بسیار ظریف و چشم نواز است.  ● گل زنبق از گذشته تا کنون به عنوان نمادی از سلطنت و پادشاهی بوده است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل...

  6,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● بر روی بدنه‌ی نقره ای براق فندک زیپو مدل "51895" خطوط مورب به گونه‌ای بر روی بدنه‌ی آرمورکیس آن حکاکی شده‌ که طرح سه بعدی جالبی را ایجاد کرده اند و در مرکز آن نیز سنگ فیروزه کار شده‌است.  ● طراحی کشور ژاپن ● کاستوم ژاپن شامل زیپوهایی دست ساز با طراحی خاص، ظریف و بسیار زیبا هستند که طراحی آن ها توسط شرکت های...

  4,900,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مدل 60005024 از سری زیپوهای سفارش اروپا ● بدنه آرمورکیس براق  ● حکاکی عمیق 360 درجه ● تمامی ابعاد بدنه‌ی این فندک با چند ضلعی های منظمی خاتم کاری شده و در مرکز آن ستاره آبی از جنس رزین بر زیبایی این مدل افزوده است.   ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  4,720,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو مدل 60004842 از سری مدل‌های سفارش اروپا ● فورد ماستنگ اتومبیل ساخته شده توسط کارخانه‌ی فورد است که لوگوی این اتومبیل به شکل اسبی دونده طراحی شده است.  ● بر روی بدنه‌ی نقره‌ای براق این فندک لوگوی فورد ماستنگ خودنمایی می‌کند که این مدل را به شاهکاری برای علاقه‌مندان به دنیای اتومبیل های کمپانی فورد بدل کرده...

  1,700,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ بیستمین  دوره جام جهانی فوتبال بود که در کشور برزیل برگذار شد و در نهایت با قهرمانی تیم ملی فوتبال آلمان به پایان رسید.  ● فندک زیپو مدل نقره ای برس خوره با طرح برجسته جام جهانی 2014 می باشد که پرچم آلمان بر روی آن خودنمایی می کند.  ● سفارش قاره اروپا  ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,900,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● فندک زیپو نقره ای خشدار با طرح برجسته ی شیطان کوچک ● این شیطان که به شیطان کوچک معروف است بر خلاف اندازه خود، در بدخواهی و پلیدی چیزی کم نمی گذارد.  ● فندک زیپو مدل 2006517 از سری مدل های سفارش اروپا می باشد. ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  2,450,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ● زیپو نقره ای مات طرح برجسته حروف Z انگلیسی  ● حرف "Z" نشان برند "Zippo" به صورت منظم تکرار شده و یک حرف به رنگ قرمز بر روی آن خودنمایی می کند.  ● سفارش قاره اروپا ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  2,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ● طراحی Replica 1935 ● 35000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • ● فندکی با طراحی مشبک به مناسبت 85 سالگی زیپو. ● طراحی Armor ● 17000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  3,960,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Frank Sinatra ● طراحی Classic ● 6000 عدد در جهان ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ● Zippo Heral Tuto ● طراحی Classic ● 777 عدد در جهان ● سفارش منطقه اروپا ● این مدل با گارانتی مادام العمر مغزی در ایران زیپو عرضه می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته